Бронедвері
МДФ Квартира
Молоткова покраска
МДФ Вулиця
Міжкімнатні двері
Фурнітура
Каталог МДФ накладок
Акції, знижки
Доставка, замір
Шафи-купе

 Двери под заказ Наши сертификаты

 

Бронедвері  

   Бронедвері – це металеві двері підвищеної надійності, які задовольняють усім споживчим запитам, є екологічно безпечними, мають гарне оздоблення та дуже хороші замки.

   Гарний декор таких металевих дверей приносить справжнє естетичне задоволення, оздоблені ламінованим МДФ завжди надають інтер'єру розкішний вигляд.

   Надійні металеві двері мають бути по-справжньому броньованими.
Металоконструкції таких дверей укріплені та виготовлені з міцних листів металу, з товщиною не менше 2 мм.
  За бажанням замовника, конструкція броньованих дверей може бути виготовлена і із товстішого листа сталі.
    Ребра жорсткості таких металевих дверей також мають велику товщину та жорсткість. Навіть якщо зловмисники зможуть вирізати товстий металевий лист полотна, наприклад, автогеном або болгаркою, далі вони зіштовхнуться із серйозною перешкодою у вигляді внутрішнього бастіону дверей.
   Говорячи про петлі для броньованих металевих дверей, найкращим варіантом будуть петлі на опорних підшипниках, а також захист антизрізами. Враховуючи те, що найчастіше металеві двері відкривають відмичками та іншими пристроями, зробити броньовані двері, дійсно непроникними, можна, подбавши про хороші замки.
   Хороші бронедвері зазвичай оснащують двома замками різних типів - сувальдним і циліндричним. Також популярним вибором є двосистемний замок-моноблок, що містить два замки в одному. Такі багаторазово укріплені металеві двері, прикрашені красивим оздобленням, будуть не тільки предметом гордості, але й гарантією спокою, за безпеку Вашої родини та майна!

КОНСТРУКЦіЯ БРОНЬОВАНОЇ ДВЕРІ:

конструкция бронедвери1-Зовнішнє оздоблення
2-Зовнішній та внутрішній листи металу
3-Каркас дверей,ребра жорсткості
4-Петлі (стандарт, кульки, підшипники)
5-Внутрішнє оздоблення
6-Коробка дверна (труба, профіль)
7-Заповнення мінеральною ватою "IZOVER"
8-Тяги замку (наявність залежить від конструкції замку)
9-Замок 
 

Направления: бронедвери, межкомнатные двери, решетки, ворота.                                                                                                                                                               Copyright © 2009 Magdverey. All rights reserved.