Бронедвері
Міжкімнатні двері
Фурнітура
Каталог МДФ накладок
Акції, знижки
Доставка, замір
Шафи-купе

 Двери под заказ Наши сертификаты

 

Доставка в зручний для Вас час.

 

По м.Київ від - 600 грн.

За містом - 600 грн + 20 грн/км.

Відпраляємо двері будь-якою компанією перевізником.

 

 

 

Замір дверного отвору дуже важливий етап у придбанні дверей, від якого залежить правильність оформлення замовлення (розмір дверей, кількість коробок, лиштви, добору), а також правильного підбору фурнітури (петлі, ручки, замки). Поставтеся дуже відповідально до цього процесу і зробіть правильний вибір.

Зробити замір можна двома способами:

  1. Самостійно та безкоштовно, для цього потрібно заміряти висоту отвору, ширину отвору та товщину стіни, при цьому вся відповідальність за вимір лягає на Вас.

  2. Зателефонувати до нас або написати на пошту та домовитись, на зручний для Вас час, про виклик майстра-замірника для консультації та зняття точних розмірів. Майстер бере з собою всі каталоги та зразки, що допоможе підібрати потрібну комплектацію замовлення (двері, коробки, лиштви, петлі, ручки, замки), а це заощаджує Ваш час та гроші..

Замір та консультація майстра по м. Києву при оформленні замовлення безкоштовно.

Без оформлення заказу - 300 грн.

Виїзд замірника за місто - 300 грн. + 40 грн/км.

 

 

 

 

 

Направления: бронедвери, межкомнатные двери, решетки, ворота.                                                                                                                                                               Copyright © 2009 Magdverey. All rights reserved.